Chomutovská knihovnaChomutovská knihovna

TRANSLATE

Komiks Break

Datum konání: 31.08. 2018 - 31.08. 2018
Místo konání: atrium
15:30

Foto ke stáhnutí

 komiks break   malé rozlišení

Poslední prázdninové hodiny odpočítáme s komiksem, break dancem a hiphopem – nejlépe v převleku za oblíbenou komiksovou postavu.

komiksový cirkus s Klárou Smolíkovou a Petrem Koplem, graffiti workshop, koncert raper Steez, break dance exhibice/workshop, koncert Flexid (hip hop, rnb), foto koutek Komiks, venkovní komiksová čítárna,

SRAZ COSPLAY KULTURY – fandové svou rezervaci a účast registrují na T. 607 042 016

Poslední prázdninový pátek? Netruchlíme, oslavíme! Vyvrcholení prázdnin bude opravdu ve velkém stylu. Odpověď na otázku, co baví mladé lidi v Chomutově, byla jasná. Komiks, Graffiti, Break dance, hip hop, Beat box, Cosplay. A podařilo se. Na Komiks break přijal pozvání Petr Kopl  autor 1. české superhrdinské komiksové série, Klára Smolíková s komiksovým workshopem pro menší návštěvníky. Akcí bude provázet beat boxer Pavel Krasl, pozvání přijala i break dancová skupina Urban Fam z Kadaně, která nejen vystoupí, ale i zabreakuje s návštěvníky. Velkým tahákem akce je sraz Cosplay kultury, který se bude na Severu Čech konat vůbec poprvé. V Atriu se chystáme přivítat cosplayery, takže pokud vám někdo na akci bude tvrdit, že je Spiderman, prostě mu to věřte.  Čekáme návštěvy z řad Superhrdinů. Akci zakončíme hip hopovým koncertem rapera STEEZE a skupinou FLEXKID.

© 2015 - 2019 Knihovna Chomutov a Jan Džambasov | soubory cookies